Kreu / Rozë / “Unë të njoh, por nuk lejohet”. Nanos i vjen mbrapa… Garda! (VIDEO)

“Unë të njoh, por nuk lejohet”. Nanos i vjen mbrapa… Garda! (VIDEO)

Ish-kryeministri Fatos Nano është filmuar dje në qytetin e Shkodrës ku kryefjalë është ndeshja e madhe Shqipëri-Itali, e para në historinë mes këtyre dy skuadrave si ndeshje zyrtare.

Ai ka hyrë në Teatrin Migjeni dhe menjëherë pas tij ka mbërritur edhe lideri i PS Edi Rama. Ajo qe ra ne sy ishte se Nano e drejtonte vetë makinën me te cilen mberriti ne Shkoder.

Sakaq, raportohet se Nano nuk është lejuar që të parkojë makinën e tij pranë stadiumit ‘Loro Boriçi’, edhe pse i është drejtuar gardistit me fjalët ‘Unë jam Fatos Nano’.

Ushtari i Gardës i tha: ‘unë të njoh, por nuk lejohet’. /b.d

Mos humbisni

U përfol se kërkoi para për koncertin e pavarësisë, babai i Dua Lipës bën deklaratën e fortë

Pas aludimeve se këngëtarja me famë botërore Dua Lipa kërkoi pagesë në këmbim të koncertit …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.