Kreu / Rozë / “Unë të njoh, por nuk lejohet”. Nanos i vjen mbrapa… Garda! (VIDEO)

“Unë të njoh, por nuk lejohet”. Nanos i vjen mbrapa… Garda! (VIDEO)

Ish-kryeministri Fatos Nano është filmuar dje në qytetin e Shkodrës ku kryefjalë është ndeshja e madhe Shqipëri-Itali, e para në historinë mes këtyre dy skuadrave si ndeshje zyrtare.

Ai ka hyrë në Teatrin Migjeni dhe menjëherë pas tij ka mbërritur edhe lideri i PS Edi Rama. Ajo qe ra ne sy ishte se Nano e drejtonte vetë makinën me te cilen mberriti ne Shkoder.

Sakaq, raportohet se Nano nuk është lejuar që të parkojë makinën e tij pranë stadiumit ‘Loro Boriçi’, edhe pse i është drejtuar gardistit me fjalët ‘Unë jam Fatos Nano’.

Ushtari i Gardës i tha: ‘unë të njoh, por nuk lejohet’. /b.d

Mos humbisni

Këto janë fantazitë seksuale të femrave por kanë “turp” t’i pranojnë

Departamenti i Psikologjisë në Universitetin e Kebekut është marrë së fundmi me 1.500 studentë, femra …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.