Kreu / Sport / U rrëzua nga tribuna e stadiumit, vëllai i Tefik Osmanit niset me helikopter drejt Tiranës

U rrëzua nga tribuna e stadiumit, vëllai i Tefik Osmanit niset me helikopter drejt Tiranës

Ditën e djeshme në ndeshjen e Skënderbeu-Flamurtari, ndodhi diçka e pazakontë, pasi në momentin e golit të shënuar nga Muzaka, vëllai i lojtarit Tefik Osmani, gjatë festimit ka rënë nga tribuna duke pësuar dëmtime në kokë.

Ngjarja ndodhi dje rreth orës 19:40, kur ndeshja ishte në minutën e 83, duke shkaktuar panik dhe Sokol Osmani u dërgua me urgjencë në spital.

Gjendja e tij është e mirë, por për kontrolle të mëtejshme sot është është dërguar me helikopter drejt Tiranës.

Mos humbisni

Tragjedi në Bilbao, tifozët i marrin jetën një polici! /Video

Një përplasje e ashpër mes tifozëve të Athletic Bilbao dhe atyre të Spartakut të Moskës, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com