Kreu / Sport / Trondit futbollisti shqiptar, një ngjarje e rëndë i ka ndodhur Rei Manajt: O Zot… /Foto

Trondit futbollisti shqiptar, një ngjarje e rëndë i ka ndodhur Rei Manajt: O Zot… /Foto

Futbollisti i talentuar lushnjar Rei Manaj ka lene pa fjale ndjekesit e tij te cilet jane shqetesuar pasi ai ka publikuar një foto në profilin e tij në “Instagram” me fjongon e zezë e cila ka simbolin e zisë.

Ende nuk dihet se çfarë i ka ndodhur saktësisht futbollistit që u ftua në Kombëtarën Shqiptare të Futbollit nga trajneri De Biazi, por foton e publikuar pak më parë në “Instagram” e shoqëronte me thënien “ O Zot”.

Mos humbisni

Tragjedi në Bilbao, tifozët i marrin jetën një polici! /Video

Një përplasje e ashpër mes tifozëve të Athletic Bilbao dhe atyre të Spartakut të Moskës, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com