Kreu / Aktualitet / Tragjedi në Fier, çifti i të rinjve gjendet i vrarë në makinë

Tragjedi në Fier, çifti i të rinjve gjendet i vrarë në makinë

Një vrasje e dyfishtë raportohet të ketë ndodhur në Fier.

Nga të dhënat e para raportohet se dy persona, një mashkull dhe një femër janë gjetur të pajetë brenda në një makinë.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si “Ura e Shen Pjetrit”, në rrethana ende të pasqaruara e që pritet të verifikohen nga policia.

Dyshohet se një i ri ka vrarë me armë të dashurën e tij dhe pastaj i ka dhënë fund edhe jetës, duke u vetëvrarë. Viktimat janë Drini Derveni dhe Ermira Arapi.

Mos humbisni

Ja kush është Marigleni, e vrau shoku me kallash duke pirë kafe në lokal /Foto

Mariglen Mema ishte duke pirë kafe pasditen e sotme ne lokalin ne qender te fshatit …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.