Kreu / Politikë / Topalli ‘trondit’ ujërat e PD-së: Ka video për Bashën. Jemi në momentet më të rënda

Topalli ‘trondit’ ujërat e PD-së: Ka video për Bashën. Jemi në momentet më të rënda

“Kjo eshte fasada. Eshte nje nder momentet me te renda gjate ketyre 30 vite. Eshte rasti unik kur vendi nuk ka qeverisje dhe nuk ka opozite”.

Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli në një intervistë në Report Tv, komenton zhvillimet në kampin opozitar, ndërsa zbulon edhe projektet e saj.

Topalli, një nga firgurat krysore të së djathtës, thotë se vendi është pa qeveri dhe opozitë, ndërsa sipas saj Basha dhe Rama, vijojnë bashkëpunimin mes tyre, në bazë të marrëveshjes së 18 majit.

Në intervistë, Topalli flet edhe për marrëdhëniet e saj me ish-kryeministrin, Sali Berisha.

Ndërsa shton se Basha nuk është PD. Madje sipas saj ka dhe video që faktojnë se Basha ka vjedhur votat për të marrë karrigen kryesore në partinë më të madhe në opozitë.

Mos humbisni

Testi i pasurisë “ngel në klasë” 57 % të gjyqtarëve të shkallës së parë në Shqipëri

Të dhënat e siguruara nga një studim i BIRN tregojnë se 154 gjyqtarë nga 268 …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com