Kreu / Botë / Tmerr në shtetin ku jetojnë shumë shqiptarë, 50 të plagosur deri tani

Tmerr në shtetin ku jetojnë shumë shqiptarë, 50 të plagosur deri tani

Nje lajm i rende raportohet nga shteti ku jetojne shume shqiptare.

Të paktën 50 persona raportohen të jenë plagosur si pasojë e përplasjes së dy trenave pranë Dyseldorfit në Gjermani.

Në aksident raportohet të jenë përfshirë një tren mallrash dhe një tren pasagjerësh në Meerbusch.

Mos humbisni

[VIDEO] Tmerrohen pasagjerët, avionit i fluturon dera

Pasagjerët e një avioni të kompanisë Dana Air ka kaluar caste tmerri gjatë uljes në …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.