Kreu / Aktualitet / Tjetër helikopter me drogë? Ç’po ndodh pranë Ishmit? Del video

Tjetër helikopter me drogë? Ç’po ndodh pranë Ishmit? Del video

Sali Berisha ka bërë publike një video ku duket një helikopter që fluturon ulët në zonën e Durrësit, ndërsa mesazhi ka ardhur nga banorët e zonës.

Ja çfarë shkruan Berisha ne FB:

Helikopteri viziton fshatin Gotull?

Lexoni mesazhin dhe shikon videon e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje Dr. Ne fshatin gotull te adriatiku afer ishmit Ka me shume e nje ore 10 ulje ka helikopteri”

Mos humbisni

Vrasja makabre e dy motrave në Zvicër, a do marrin hak? Familja thotë se…

Alma Frroku dhe Elda Frroku, dy motrat nga Lezha qe u vrane ne Zvicer,u percollen …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.