E shtunë , 21 Janar 2017
Kreu / Sport / Tensione te Chelsea, kacafyten dy lojtarë në stërvitje

Tensione te Chelsea, kacafyten dy lojtarë në stërvitje

Tensione te Chelsea, kacafyten dy lojtarë në stërvitje

Sipas Mirror zënka ka qenë shumë e tensionuar, e cila ka ardhur pas ndërhyrjeve të ashpra mes lojtarëve. Është dashur intervenimi i lojtarëve dhe stafit, për t’i qetësuar gjakrat e të dyve, të cilët thuhet se pastaj së bashku e të qetë kanë shkuar në dhomën e zhveshjes.

Chelsea është duke e përgatitur për ndeshjen e fundjavës në FA Cup, ku do të përballet me Scunthorpe.

Mos humbisni

Debutimi me Atletiko Madridin, Keidi Bare: Simeone më motivon, dua të jem gjithmonë në këtë klub

Nga Fatjon Baze Keidi Bare është një nga lojtarët për të cilin po flitet shumë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.