Kreu / Politikë / Tahiri largohet nga banesa: Nuk keni parë gjë akoma…

Tahiri largohet nga banesa: Nuk keni parë gjë akoma…

Pak minuta më parë ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka lënë ambientet e banesës së tij dhe ka pranuar të komentojë situatën e krijuar pas kërkesës së prokurorisë së Përgjithshme që kërkon arrestimni e tij.

I pyetur nga gazetariët ai ka komentuar shkurt: “Prisni, s’keni parë gjë akoma”…

Mos humbisni

Ben Blushi drejtor i ri i përgjithshëm i Top Channel

Ditën e djeshme Ben Blushi deklaroi dorëheqjen e tij nga partia më e re, LIBRA. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.