Kreu / Tag Archives: shqiptare (page 2)

Tag Archives: shqiptare

SMS-të/ Si rekrutohen femrat shqiptare për prostitucion në Spanjë

Emisioni investigativ Fiks Fare tregon skemën si rekrutohen vajzat shqiptare për shërbime seksuale në Europë. Nëpërmjet telefonatave, kamerave të fshehta, bashkëpunëtorët e Fiksit biseduan me një vajzë, e cila kishte “punuar” në Spanjë. Në bisedë vajza tregoi rrugëtimin drejt Europës, akomodimin, klientelën, tutorët dhe gjithçka tjetër. Sipas saj, gjithçka është …

Lexo më shumë

FOTO/ Provokimi me pullë të kuqe i modeles shqiptare…

Modelja e shumëpërfolur Oriola Marashi ka goditur sërish më disa video mjaft të nxehta. Me antë të disa postimeve në instastori vajza e OTR ka treguar trupin e palestruar. Nërkohë që pozon para pasqyrës ajo ka ulur pantallonat dhe shumë pak e ndajnë të tregojë ‘zonën e nxehtë’. Oriola duket …

Lexo më shumë