Kreu / Tag Archives: Shkodër

Tag Archives: Shkodër

Kosovarja aksidenton me vdekje nje burre ne Shkoder

Me datë 11.02.2018 rreth orës 22:30 në vendin e quajtur “Harku i Berdicës”, mjeti tip Skoda me targë KS 01-168 KR ka përplasur një shtetas, këmbësor, akoma të pa identifikuar, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Drejtuesja e mjetit, shtetasja L. M. 47 vjeçe, nga Gjakova, Kosovë, është shoqëruar …

Lexo më shumë

Arrestimi i autorit të grabitjes së argjendarisë në Shkodër, detajet: Dy në pranga, e priste një… /Video

Policia e Shkodrës ka dalë sonte me deklaratë zyrtare duke dhënë edhe detajet e plota të operacionit te arrestimit te grabitesit te argjendarisë, ngjarje e ndodhur me datë 03.02.2018 në lagjen “Vasil Shanto”. NJOFTIMI Identifikohen dhe kapen autorët e grabitjes së argjendarisë, ngjarje e ndodhur me datë 03.02.2018 në lagjen …

Lexo më shumë