Kreu / Tag Archives: shenjat e horoskopit

Tag Archives: shenjat e horoskopit

Horoskopi ditor, e shtunë 6 Maj 2017

horoskopi ditor

Dashi  Pamja juaj dhe intelekti këtë të shtunë do t’ju bëjë të bini në sy. Në lidhje me dashurinë mund të keni dyshime për partnerin/en, por do të ngelen vetëm në këtë fazë. Nëse keni plane për të hapur një biznes, veproni. Është koha e duhur. Shëndeti do jetë disi …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 9 shkurt 2016

horoskopi ditor

Dashi Ne planin sentimental do jene beqaret me te favorizuarit nga te gjithë. Qe ne orët e para te mëngjesit ata do realizojnë takimi fantastike. Te dashuruarit duhet t’i marrin gjerat ashtu si t’iu vijnë pa kërkuar asgjë me ngulm. Do ndihen me mire. Ne planin financiar me ne fund …

Lexo më shumë

Horoskopi 16 Janar 2016

horoskopi ditor

Dashi Do jeni mjaft sensualë sot ju të dashuruarit dhe do bëni gjithçka për të afruar sa më shumë partnerin. Në aspektin profesional do të kërkoni me ngulm një mënyrë për të dalë nga një situatë e keqe, por s’do të bëni gjë tjetër përveçse do të përkeqësoni pozicionin tuaj. …

Lexo më shumë

Horoskopi i nxehtë për meshkujt dhe femrat

Horoskopi i nxehtë për meshkujt dhe femrat PËR MESHKUJT: Dashi Burrat Dash jane shume “reaktive”: nuk duhet pritur shume per ti ndizur seksualisht! Deshira e tyre eshte qe te kenaqin femren: te mos e bejne te kenaqet eshte nje humbje e tyre, nje atentat kunder egoizmit te tyre. Mundet qe ata ti …

Lexo më shumë

Si ndikon stresi në tru dhe në zemër

Si ndikon stresi në tru dhe në zemër Mendimet negative te vazhdueshme, e thënë ndryshe stresi, janë gjithmonë një problem për organizmin tonë. Në bazë të studimeve të ndryshme është arritur në përfundim se ndjenjat negative që përjetojmë në jetën e përditshme mund të sjellin edhe dëme në organizmin dhe …

Lexo më shumë

Çiljeta: U lodha 30 vjet duke e mbajtur gjoksin

Çiljeta: U lodha 30 vjet duke e mbajtur gjoksin “U lodha 30 vjet duke e mbajtur gjoksin”, kështu është shprehur me humor Çiljeta, lidhur me fjaklët rreth operacionit të gjoksit. Këngëtarja ka treguar në Opinion, se përmasat e mëdha të gjoksit janë shpesh shkak për probleme me shpinën, ndaj dhe …

Lexo më shumë

Ja si duken yjet shqiptare pa grim (FOTO)

Ja si duken yjet shqiptare pa grim (FOTO) Jemi mësuar t’i shohim të kuruara në detaj, me make up dhe veshje elegante. Por jo gjithmonë VIP-at shqiptare shkëlqejnë me trukimin e tyre. Këtë herë kemi mbledhur disa foto ku ata shfaqen pa make up. Shikoni se si duken ato pa …

Lexo më shumë

Nadeea zhvishet plotësisht (Foto+18)

Nadeea zhvishet plotësisht (Foto+18) Ylli i muzikës pop në Amerikë, Nadeea Volianova, ka vendosur të zhvishet plotësisht. Ajo ka festuar daljen e filmit “Spectre”, duke kopjuar vajzën e artë Bond.  Nadeea e ka lyer trupin me bojë te artë dhe ka sjellë këto foto.

Lexo më shumë