Kreu / Tag Archives: semundjet e kafsheve

Tag Archives: semundjet e kafsheve

Rozana Radi merr një lajm të keq nga mjekët

Një fotografi e Rozana Radit me macen e saj u publikua në media duke treguar dashurinë që macja e quajtur Loreta ia jepte që në mëngjes duke e zgjuar me përkëdhelje. Mirëpo, macja duket të ketë pësuar një aksident dhe tash nuk i lëviz këmbët e prapme. “Këtë foto e …

Lexo më shumë