E diel , 4 Dhjetor 2016
Kreu / Tag Archives: samsung

Tag Archives: samsung

Samsung pezullon krejtësisht shitjen e “Galaxy Note7

samsung

UASHINGTON, 11 tetor /ATSH-ANSA/ – Samsung pezullon krejtësisht shitjen e “Galaxy Note7”, sipas medias amerikane. Kolosi koreanojugor i ka kërkuar partnerëve, të kompanive telefonike dhe distributorëve, që të mos e shesin më smartfonin për sa kohë do të vazhdojnë hetimet mbi incidentet e fundit. Note 7 është tërhequr në javët …

Lexo më shumë

Dy orë të tjera Gear S2 nga Samsung

Samsung-Gear-S2

Dy orë të tjera Gear S2 nga Samsung Samsung zbuloi sot gjatë konferencës CES 2016 dy versione të reja të orës së saj inteligjente Gear S2. Njëri variant është i larë me ar 18-karat në ngjyrë rozë, ndërsa tjetri është i larë me argjend. Të dyja modelet do të dalin …

Lexo më shumë