Kreu / Tag Archives: Rozana Radi

Tag Archives: Rozana Radi

Rozana Radi merr një lajm të keq nga mjekët

Një fotografi e Rozana Radit me macen e saj u publikua në media duke treguar dashurinë që macja e quajtur Loreta ia jepte që në mëngjes duke e zgjuar me përkëdhelje. Mirëpo, macja duket të ketë pësuar një aksident dhe tash nuk i lëviz këmbët e prapme. “Këtë foto e …

Lexo më shumë

Rozana Radi përfundon në spital

Rozana Radi përfundon në spital Këngëtarja dhe autorja e shumë teksteve muzikore, Rozana Radi ka përfunduar në spital. Edhe pse nuk ka treguar arsyen e shtrirjes, Rozana tregon se frika më e madhe e saj është nga gjilpëra. Asaj i është dashur që të marrë infuzion, ndërsa për ti ngritur …

Lexo më shumë