Kreu / Tag Archives: netflix shqiperi

Tag Archives: netflix shqiperi

Netflix i vlefshëm edhe në Shqipëri

Një nga shërbimet më të mëdha të videotransmetimit në botë tashmë është i vlefshëm edhe në Shqipëri. Vetë kompania bën të ditur nëpërmjet një njoftimi se do të jetë aktive edhe në 130 vende të tjera të botës. Lajmi u bë i ditur nga bashkëthemeluesi dhe shefi ekzekutiv Reed Hastings, …

Lexo më shumë