Kreu / Tag Archives: moti sot

Tag Archives: moti sot

Aplikacioni që parashikon trafikun para se të niseni

Aplikacioni që parashikon trafikun

Waze po vendos superfuqinë e tij të parashikimit të trafikut në një përdorim të dobishëm. Aplikacioni i zotëruar nga Google po shton një tipar, i quajtur rrugëtime të planifikuara, i cili e bën më të lehtë të planifikosh udhëtime bazuar në kushtet e trafikut që mund të hasni. Përditësimi, gjithashtu, …

Lexo më shumë

VIDEO/ Kur parashikimi i motit jepet me veshjen e gabuar

Parashikimi i motit jepet me veshjen e gabuar

VIDEO/ Kur parashikimi i motit jepet me veshjen e gabuar Një prezantuese motit në një televizion të Los Anxhelesit në SHBA ka zgjedhur veshjen e gabuar për të prezantuar motin. Duke mos mbajtur parasysh faktin që duhej të dilte para ekranit të gjelbër, Liberte Chan zgjodhi ngjyrën e gabuar të …

Lexo më shumë

Moti sot, 28 shkurt 2016

Gjatë ditës së sotme, 28 shkurt 2016, moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë me vranësira dhe kthjellime. Era do të jetë me drejtim Juglindje 2-18m/sek. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 2.6 metër. Temperaturat parashikohen të jenë: Vendet malore            5 deri më 18 Vendet e ulta              7 deri …

Lexo më shumë