E diel , 4 Dhjetor 2016
Kreu / Tag Archives: miss pornostar albania

Tag Archives: miss pornostar albania

Miss Pornstar Albania, Arian Çani kryetar jurie

arian cani

Miss Pornstar Albania, Arian Çani kryetar jurie Është zyrtarizuar data e Miss dhe Mister pornostar Albania. Ky event do të mbahet në qytetin e Vlorës. Kandidatët tashmë kanë nisur përgatitjet e tyre. Organizatori i këtij eventi, Kika i Big Brother Albania 8 tha se kandidatet janë nga Kosova dhe Shqipëria …

Lexo më shumë