Kreu / Tag Archives: kika i big brother

Tag Archives: kika i big brother

Miss Pornstar Albania, Arian Çani kryetar jurie

Miss Pornstar Albania, Arian Çani kryetar jurie Është zyrtarizuar data e Miss dhe Mister pornostar Albania. Ky event do të mbahet në qytetin e Vlorës. Kandidatët tashmë kanë nisur përgatitjet e tyre. Organizatori i këtij eventi, Kika i Big Brother Albania 8 tha se kandidatet janë nga Kosova dhe Shqipëria …

Lexo më shumë