E premte , 11 Mars 2016
Kreu / Tag Archives: javanews.al

Tag Archives: javanews.al

Edi Rama, mes bindjeve personale dhe kompromiseve parimore

ilva tare

Nga Ilva Tare / JavaNews.al Kryeministri Edi Rama u shpreh të martën në studion e Eni Vasilit se është politikan i bindjes dhe jo i konsensusit. Thënë në këto momente kritike të shpëtimit nga dështimi i reformës në drejtësi, ky pohim bie ndesh me vendimmarrjen në të kaluarën të politikanit …

Lexo më shumë