E mërkurë , 7 Dhjetor 2016
Kreu / Tag Archives: horoskopi (page 2)

Tag Archives: horoskopi

Horoskopi ditor, e martë 15 nëntor 2016

horoskopi ditor

Mund të keni nevojë për maksimumin e përqendrimit dhe të vullnetit për të zgjidhur ndonjë problem të vogël me partnerin/en. Beqarët më në fund do takojnë personin që kanë ëndërruar dhe mund ta gjejnë veten në një lidhje. Buxheti nuk do jetë i keq, megjithatë mirë është që çdo shpenzim …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 14 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Entuziazmi dhe kenaqesia do mbizoteroje ne jeten e cifteve. Shfrytezojeni cdo sekonde sikur te shume e fundit. Do ndiheni mjaft mire. Beqaret do kene flirte me shumice gjate kesaj dite. Mos e privoni veten nga asgje sepse do humbni mundesi shume te mira. Per sa iu perket financave nuk …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 13 nëntor 2016

horoskopi ditor

Nuk po arrini dot të finalizoni një projekt konkret që duhet ta kishit përfunduar tashmë. Nëse hasni pengesa kërkoni ndihmën e ekspertëve. Beqarët do kenë takime pa fund, por asgjë më shumë sesa aventurat kalimtare. Në planin financiar menaxhimi juaj do përmirësojë tej mase situatën. Dashi Shumë dashuri dhe energji …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 12 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Dite mjaft harmonika do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do keni aspak mosmarrëveshje me partnerin tuaj dhe do i harroni njëherë e mire problemet e se shkuarës. Beqaret me ne fund do e gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe do FIllojnë një lidhje te qëndrueshme me …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 11 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Me ne fund do ju duket sikur do i zgjidhni te gjitha problemet ne jetën tuaj ne çift vetëm se nuk e dini se ne mbrëmje do ndodhe diçka e papritur. Beqaret do kenë një dite te jashtëzakonshme dhe te mbushur me takime interesante. Duhet ta shfrytëzoni çdo çast …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 10 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Nuk duhet te kërkoni gjera te pamundura nga partneri juaj gjate kësaj dite, por mire do jete t’i merrni gjerat sa me shtruar. Ai do ju dashuroje sipas mënyrës se tij. Beqaret do ndihen te lumtur pranë disa personave qe sapo kane njohur dhe do jene gati te FIllojnë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 9 nëntor 2016

horoskopi ditor

DASHI Yjet mund ta ndezin sot jeten tuaj ne cift. Mundohuni ta kontrolloni veten dhe te mos beni asgje te pamenduar mire. Beqaret duhet te tregohen me te arsyeshem dhe te mos fillojne asnje lidhje kot se koti. Do ndiheni me keq sesa tani qe jeni vetem. Per planin financiar do jete dite …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 7 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Personat që keni pranë nuk do ta kuptojnë gjendjen tuaj shpirtërore sot. Do të ndjeheni disi të lënë mënjanë për këtë arsye. Beqarët nuk duhet të refuzojnë ftesat për takime, por të tregojnë kujdes në vendimet që do marrin. Financat do jenë të qëndrueshme, mund të kryeni edhe shpenzime. …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 6 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Flisni sa me hapur me partnerin tuaj gjate kësaj dite sepse vetëm ne këtë mënyrë do mund t’i zgjidhni debatet qe keni pasur. Po i zvarritet me tepër do keni probleme me serioze. Beqaret do bien pre e disa mashtrimeve te disa personave dhe do lëndohen pa mase. Ne …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 5 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Tregohuni me te përkujdesur për partnerin ju te dashuruarit dhe mundohuni ta surprizoni atë ne çdo moment. Keni për t’u ndier me mire edhe vete dhe partneri do ju adhuroje me tepër. Beqaret do kalojnë një dite fantastike dhe te mbushur me emocione. Planetët do kujdesen ne çdo moment …

Lexo më shumë