E premte , 25 Mars 2016
Kreu / Tag Archives: horoskopi sot (page 2)

Tag Archives: horoskopi sot

Horoskopi ditor, e shtunë 12 mars 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Një problem që ju ka shqetësuar prej kohësh përsa i përket marrëdhënies suaj në çift do të zgjidhet krejt papritur. Beqarët ka mundësi t’i mbyllin portat e zemrës së tyre dhe nuk do pranojnë asnjë ftesë. Buxheti ka për të qenë në gjendje të mirë. Dashi Mos i lini që …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 11 mars 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Me ne fund kjo e sotmja do jete një dite ashtu si ju e keni ëndërruar. Komunikimi me partnerin ka për te qene i ngrohte dhe aspak problematik. Beqaret do kenë gjithashtu një dite te veçante e te mbushur me njohje te reja, edhe pse nuk do pëlqejnë te …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 10 mars 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Dite delikate ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do ndiheni mire për asnjë moment dhe mosmarrëveshjet me partnerin kane për te qene te shumta. Beqaret nuk duhet ne asnjë mënyrë te nxitohen për ta ndryshuar statusin pasi mund te kenë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 9 mars 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Pozicionimi i mire i Merkurit do ua beje ditën edhe me te bukur sot. Ne çdo moment keni për te përjetuar emocione te veçanta dhe do ju duket vetja sikur jeni mbi re. Beqaret do realizojnë disa takime njëra pas tjetrës, por asnjë nga personat nuk do i tërheqë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 6 mars 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Dita është e favorshme për aftësi krijuese e sidomos nëse keni një sipërmarrje. Do të jeni energjik po ashtu edhe sensualë. Vështirësi do të keni vetëm në aspektin e përzgjedhjes, pasi do të keni shumë mundësi në të gjitha drejtimet. Vendosni me mendje! Demi Do të dyfishoni përpjekjet për …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 5 mars 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Do keni disa debate te forta me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe mund t’i mendoni gjerat shume ndryshe. Disa mund te mendojnë edhe për ndarje. Beqaret nuk do i pranojnë kushtet qe do ju vendosen dhe do preferojnë me mire te qëndrojnë me statusin qe kane. Me shpenzimet …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 4 mars 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Dite e mrekullueshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do e vlerësoni tej mase sjelljen e partnerit kundrejt jush dhe do mendoni ta bëni te ndihet sa me mire edhe atë. Për beqaret gjithashtu do ketë te reja interesante. Disa mund …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 28 shkurt 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Mos kini frikë për të shpresuar në realizimin e dëshirave: dëshira, fuqia dhe bindja juaj janë më se të mjaftueshme. Një zgjidhje jo e duhur në dukje do të jetë në fakt ajo më e mira për marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët nga frika se mund të zhgënjehen mund …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2016 Merrini gjërat më me lehtësi. Bëjini ballë çështjeve që po kaloni në çift një nga një dhe mos keni frikë të jeni pak të ashpër. Beqarët që ëndërrojnë për martesë dhe gjëra serioze sot, do jenë të pafat. Në planin financiar situata do ndryshojë për …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 21 shkurt 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

 Horoskopi ditor, e diel 21 shkurt 2016 Shenja më me fat e kësaj dite është Luani, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës, Marsit dhe Venusit. Do të ketë momente tensioni për Bricjapin, i cili nuk do të gjejë paqe në familje. Tensione parashikohen edhe për Ujorin, i cili …

Lexo më shumë