Kreu / Tag Archives: dashuri

Tag Archives: dashuri

Në cilën lule shkon flutura? Zbulo fatin në dashuri

Ky test argëtues dhe i saktë do të analizojë mënyrën se si jetoni marrëdhëniet në mënyrën më të mirë të mundshme: le të shohim se si temperamenti dhe personalitetin juaj janë në një marrëdhënie. Gjithçka ju duhet të bëni është të zgjidhni lulen që besoni se flutura do të shkojë …

Lexo më shumë

Ja si bien në dashuri shenjat e horoskopit

DASHI (21 Mars – 20 Prill) Shenja e dashit dashurinë do ta provojë para se t’i lejojë vetes të dashurohet me dikë pa e njohur mirë. Nëse dashi pëlqen dikë, atëherë do ta ftojë e do të dëshirojë të kalojë kohë dhe vetëm pasi ta ketë ndenjur nga afër me …

Lexo më shumë

Seksi, ç’mendon femra kur bën dashuri? Ja e vërteta!

Cili është ai mashkull që nuk e ka pyetur veten se çfarë mendon gjysma e tij gjatë seksit? Tani përgjigjja duket se është gjetur, por meshkujt më “paranojakë” mund edhe të mos e pëlqejnë…. Siç raportohet nga faqja e Radio Deejay, pas syve të zbehtë dhe buzëqeshjeve të ëmbla, gratë …

Lexo më shumë