Kreu / Tag Archives: dashi

Tag Archives: dashi

Horoskopi ditor, e mërkurë 9 mars 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Pozicionimi i mire i Merkurit do ua beje ditën edhe me te bukur sot. Ne çdo moment keni për te përjetuar emocione te veçanta dhe do ju duket vetja sikur jeni mbi re. Beqaret do realizojnë disa takime njëra pas tjetrës, por asnjë nga personat nuk do i tërheqë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 5 mars 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Do keni disa debate te forta me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe mund t’i mendoni gjerat shume ndryshe. Disa mund te mendojnë edhe për ndarje. Beqaret nuk do i pranojnë kushtet qe do ju vendosen dhe do preferojnë me mire te qëndrojnë me statusin qe kane. Me shpenzimet …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 3 mars 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Horoskopi ditor, e enjte 3 mars 2016 Dashi Sot do bëni te pamundurën qe ta forconi edhe me shume lidhjen tuaj dhe do ja dilni mbanë. Partneri ka për t’iu surprizuar here pas here. Beqaret do jene mjaft joshës dhe do arrijnë ta bëjnë për vete atë qe kane pëlqyer. …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e diel 28 shkurt 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Mos kini frikë për të shpresuar në realizimin e dëshirave: dëshira, fuqia dhe bindja juaj janë më se të mjaftueshme. Një zgjidhje jo e duhur në dukje do të jetë në fakt ajo më e mira për marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët nga frika se mund të zhgënjehen mund …

Lexo më shumë

Horoskopi, e diel 14 shkurt 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Programi juaj i ditës së sotme do të jetë i dendur dhe intensiv, por vullneti juaj edhe më i vendosur, s’ka si të jetë ndryshe kur temë është presoni juaj i zemrës. Beqarët do fillojnë të ndjejnë diçka të fortë për një mik. Në planin financiar do dini çfarë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 shkurt 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Dashi Sot partneri do ju adhuroje për logjiken qe do tregoni ne marrjen e vendimeve te rëndësishme. Ai do e kuptoje se pa mbështetjen tuaj nuk mund te shkoje askund. Beqaret duhet te tregohen sa me realiste qe te munden, pasi ne te kundërt mund te përballen me probleme te …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 8 shkurt 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Horoskopi ditor, e hënë 8 shkurt 2016 Dashi |   21 Mars > 19 Prill Dite e animuar dhe pa probleme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera kane për te shkuar ashtu si i kishit ëndërruar prej kohesh. Beqaret do jene kërkues dhe nuk do …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 6 shkurt 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Horoskopi dditor, e shtunë 6 shkurt 2016 Dashi |   21 Mars > 19 Prill Do silleni shume mire me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me te ka për te qene e shkëlqyer. Ai nga ana tjetër do ju surprizoje gjate gjithë kohës. Beqaret ka mundësi te pëlqejnë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 2 shkurt 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Sot duhet të lini mënjanë angazhimet e ditës dhe të kaloni momente relaksi dhe qetësie me partnerin. Beqarët më në fund do të buzëqeshin dhe nuk do të ndihen vetëm. Financat do jenë mirë, nuk do keni probleme me shpenzimet. Dashi  |   21 Mars > 19 Prill Vazhdoni të …

Lexo më shumë

Horoskopi, e hënë 1 Shkurt 2016

Horoskopi ditor, e premte 25 mars 2016

Horoskopi, e hënë 1 Shkurt 2016 Dashi |   21 Mars > 19 Prill Mos prisni asgjë nga kjo ditë, sepse në këtë mënyrë gjithçka që do t’ju ndodhë rastësisht, do t’ju duket më e bukur. Përkushtohuni seriozisht për të arritur objektivat që keni menduar. Demi | 20 Prill > …

Lexo më shumë