Kreu / Tag Archives: bukuroshja e huaj

Tag Archives: bukuroshja e huaj

Bukuroshja Jeamy Blessed vallëzon me këngët shqipe

Jeamy Blessed

Vallëtarja me emrin ‘Jeamy Blessed’ po i jep rëndësi të madhe këngëve shqipe Një bukuroshe e huaj, në Instagram e njohur me emrin ‘Jeamy Blessed’ po përcjellë muizikën shqiptare dhe po përdorë çdo këngë ritmike shqip për vallëzimet e saj. Ajo vazhdimisht po poston video ku shihet duke bërë edhe …

Lexo më shumë