Kreu / Tag Archives: binjakët

Tag Archives: binjakët

Horoskopi ditor, e premte 13 janar 2017

horoskopi ditor

Dashi Pjesa me e madhe e cifteve do e lene veten te lire sot dhe dashurojne ashtu si do e ndiejne. Nuk do kete debate apo zenka te kota, keshtu qe shfrytezojeni sa te mundni diten. Beqaret do njihen me nje person interesant por do parapelqejne t’i marrin gjerat shtruar …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 12 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 12 dhjetor 2016 . Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëpërmjet një ndërhyrje vendimtare dhe të kujdesshme, mundohuni të sistemoni disa gjëra që rrezikojnë të bëhen pengesë për partnerin, duke …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 10 dhjetor 2016

horoskopi ditor

DASHI Venusi do ua nderlokoje paksa jeten gjate kesaj dite. Nese nuk i kushtoni vemendje e duhur partnerit do futeni ne nje udhekryq pa rrugedalje. Mos i neglizhoni as problemet. Beqaret do duhet te marrin nje vendim i cili mund t’ua ndryshoje teresisht jeten. Financat do jene goxha shqetesuese keshtu qe merrni masa t’i …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e premte 9 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Dite përgjithësisht pozitive do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ×isni dhe do dashuroheni qetësisht me atë qe keni ne krah. Beqaret do ndihen mire edhe me statusin qe kane, prandaj nuk do kërkojnë asgjë tjetër me ngulm. Perspektivat FInanciare do jene te …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e enjte 8 dhjetor 2016

horoskopi ditor

DASHI Klima yjore do jete e pershtatshme sot per besnikerine ne cift. Edhe pse do jene te shumte personat qe do iu joshin ju do e keni gjithe kohes mendjen tek partneri. Beqaret do kene mundesi per takime por duhet te veprojne me shume kujdes dhe te mos nxitohen. Te ardhurat do fillojne …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 06 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Ciftet qe kane kohe qe jane krijuar do kene nje rizgjim te pasionit gjate kesaj dite dhe do ndihen me se miri prane atij qe dashurojne. Emocionet do jene te medha. Beqaret do tentojne te joshin pa pushim por nuk do arrijne ta bejne per vete ate qe deshirojne. …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e hënë 5 dhjetor 2016

horoskopi ditor

Dashi Ata qe jane ne cift do e ngrejne ne piedestal te dashurin e zemres se tyre edhe pse te afermit do keshillojne te bejne kujdes. Tregohuni me te arsyeshem nese nuk doni te lendoheni. Edhe beqaret duhet te tregohen realiste dhe te mos enderrojne me shume sesa duhet. Permiresime …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e mërkurë 30 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Jeta juaj ne çift do konsolidohet mjaft gjate kësaj dite. Do jeni me te logjikshëm dhe nga ana tjetër do i pranoni gabimet qe ju vete keni bere. Beqaret do jene te pavëmendshëm dhe do humbasin mundësi te shkëlqyera për te FIlluar lidhje serioze. Ne planin FInanciar do mbizotërojë …

Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e martë 29 nëntor 2016

horoskopi ditor

Dashi Edhe pse ne një lidhje, sot do ndiheni me te vetmuar se kurrë. Partneri do jete i angazhuar me disa çështje te rëndësishme dhe do ju lere shume pas dore. Beqaret nuk do arrijnë dot te FIksohen pas një personi pasi do marrin shume ftesa njëherësh. Ne planin FInanciar …

Lexo më shumë