Kreu / Tag Archives: arian cani

Tag Archives: arian cani

Meta kryeministër? Arian Çani ka një tjetër ide…

Arian Çani, gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Zonë e lirë” ka komentuar situatën politike në vend në prag të dështimit të zgjedhjeve lokale në Kavajë dhe atyre të përgjithshme të 18 qershorit. A do të ketë një koalicion PS-LSI përpara zgjedhjeve? Për Arian Çanin kjo është e sigurt. “Edhe sikur …

Lexo më shumë

Bleona ia tregon live Arian Çanit

Bleona Qereti

Në emisionin “Your Face Sounds Familiar”, kengëtarja Bleona Qereti e ka tejkaluar veten dhe etikën televizive, duke i treguar “zogun” e saj live në emision moderatorit Arian Çani, i cili i ulur pranë saj në të njëjtën juri, është shquar për “ngacmimet” që i bënë në çdo puntatë këngëtares së …

Lexo më shumë

Drejtori i Veliajt shpërthen kundër Çanit: Palo gazetar

Drejtori i veliajt

Drejtori i Veliajt shpërthen kundër Çanit: Palo gazetar Gjatë emisionit të së premtes, moderatori i “Zonë e Lirë” Arian Çani artikuloi një mori fyerjesh në adresë të kryetarit të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj. Por këtyre deklaratave të gazetarit i është përgjigjur  Drejtori i Përgjithshëm i Bashkisë së Tiranës Genc …

Lexo më shumë

Miss Pornstar Albania, Arian Çani kryetar jurie

Miss Pornstar Albania, Arian Çani kryetar jurie Është zyrtarizuar data e Miss dhe Mister pornostar Albania. Ky event do të mbahet në qytetin e Vlorës. Kandidatët tashmë kanë nisur përgatitjet e tyre. Organizatori i këtij eventi, Kika i Big Brother Albania 8 tha se kandidatet janë nga Kosova dhe Shqipëria …

Lexo më shumë