Kreu / Politikë / Surprizon Fatos Nano, shfaqet në krah të Ramës në Shkodër

Surprizon Fatos Nano, shfaqet në krah të Ramës në Shkodër

Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Fatos Nano sot ndodhen së bashku në “Teatrin Migjeni” në qytetin e Shkodrës disa orë para se të nisë ndeshja mes Shqipërisë dhe Italisë.

Në këto momente teatri Migjeni ka hapur dyert e ekspozitës me katër kupat botërore të sjella për herë të parë në Shqipëri.

Me sa duket ish-lideri i së majtës Nano dhe Rama janë në ditët  më të mira, ndaj sonte kanë vendosur ta shikojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit në stadiumin “Loro Boriçi” ndeshjen Shqipëri-Itali që do të luhet në orën 20:45. 

 

Mos humbisni

Gazeta gjermane: Njeriu i Erdogan ndërton aeroportin e Vlorës

Gazeta prestigjioze gjermane Suddeutsche Zeitung ka raportuar se nga momenti që Erdogan u ngjit në …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.