Kreu / Rozë / Shokon modelja, i bën selfie pjesës intime

Shokon modelja, i bën selfie pjesës intime

Shokon modelja, i bën selfie pjesës intime

Charlotte Crosby ka arritur që të shkaktojë një furi reagimesh anë e kënd botës.

Ajo ka realizuar një selfie nudo për Snapchat, që më pas ajo e largoi.

Ajo bëri një tjetër kombinim dhe mbuloi pjesën intime e postoi në Instagram pjesën e saj të poshtme trupore.

Ajo që shihet është trupi i saj perfekt, krahas pjesës intime të mbuluar.

Charlotte Crosby selfie-sexy

Mos humbisni

Ami në muajt e fundit të shtatzënisë…shikoni sa në formë duket! /Foto

Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale foto nga pushimet e saj me bashkëshortin …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.