Kreu / Aktualitet / Shkarkohet zv/drejtori i Policisë së Shtetit, ja kush e zëvendëson

Shkarkohet zv/drejtori i Policisë së Shtetit, ja kush e zëvendëson

Pas emërimit të Ardi Veliajt si drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, ka të tjera lëvizje në radhët e policisë.

Mbrëmjen e sotme është shkarkuar nga detyra e zv.drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Rebani Jaupaj, dhe në vend të tij është emëruar Gjovalin Lokaj.

Ndërsa Jaupaj është emëruar Drejtor i Analizës së Informacionit në Policinë e Shtetit, duke zëvendësuar në këtë detyrë Shaban Nexhin.

Gjovalin Lokaj ka mbajtur detyrën e Drejtorit të Policisë së Shkodrës.

Mos humbisni

Aksidenti në Maminas, ja telefonata e fundit e Elena Avdillarit

zbardh detaje të reja lidhur me aksidentin tragjik përgjatë autostradës Tiranë-Durrës, ku humbi jetën 23-vjeçarja …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com