Kreu / Rozë / Shfaqet gazetarja e njohur që Rama e zhduku nga ekrani, poston diçka të rrallë / Foto

Shfaqet gazetarja e njohur që Rama e zhduku nga ekrani, poston diçka të rrallë / Foto

Gazetarja dhe moderatorja e njohur shqiptare Sonila Meço edhe pse i mungon ekranit, përpiqet të jetë pranë ndjekësve të saj përmes rrjeteve sociale.

Gazetarja Meço, e cila u largua nga ekrani pas mbylles së Agon Channel ka shpërndarë sot në faqen e saj në Instagram një foto të rrallë të saj të shumë viteve më parë.

“Botërori 1998, Paris. Me më të bukurën, Lirën time, kur ‘braktisnim’ provimet për arsye madhore😍😍. #throwback #bff “, shkruan Meço, duke shoqëruar foton me mikeshën e saj.

Sonila Meço njihet edhe për qëndrimin e saj të fortë kundër arrogancës dhe sulmeve të kryeministrit Edi Rama ndaj medias shqiptare.

Nuk kanë qenë të pakta qëndrimet kundër të Soniles ndaj sjelljes së Ramës, edhe pasi ajo u largua nga ekrani.

Mos humbisni

Pas ikjes nga “Portokallia”, Bes Kallaku ka nisur punën e re. Ja ku /Foto

Aktori i humorit Bes Kallaku i mungon këtë sezon spektaklit “Portokalli”. Ai deklaroi se largimi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.