Kreu / Sport / Shenohet edhe goli i peste ne Antalia / Shikojeni

Shenohet edhe goli i peste ne Antalia / Shikojeni

Shënohet goli i pestë, duke ndryshuar sërish rezultati. Turqit shkurtojnë diferencën në 3-2.

Mos humbisni

Armando Sadiku zbulon dallimet mes De Biasit dhe Panuccit

Armando Sadiku tregoi edhe diferencat mes De Biasit dhe Panuccit, duke e etiketuar këtë të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.