Kreu / Ekonomi / Rritet çmimi i ujit në Tiranë, ja sa do paguhet tani

Rritet çmimi i ujit në Tiranë, ja sa do paguhet tani

Komisioni Kombëtar Rregullator me vendim Nr. 47 datë 07.11.2017 miratoi tarifat e shërbimit të furnizimit me ujë dhe largimit të ujërave të ndotura për shoqërinë ujësjellës kanalizime Tiranë.

Vendimi është marrë disa ditë më parë, në mbledhjen e datës 7 nëntor 2017.

Mos humbisni

Marrëveshja, Shqipëria do t’i japë një pikë doganore Kosovës në Durrës

Javën e ardhshme me datë 27 nëntor Qeveria e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë do …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.