E mërkurë , 23 Mars 2016
Kreu / Aktualitet / Refuzon gjobën, shoferi rreh policin në Tiranë (Video)
video

Refuzon gjobën, shoferi rreh policin në Tiranë (Video)

Refuzon gjobën, shoferi rreh policin në Tiranë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mes një qytetari dhe patrullës së policisë.  Punonjësit e policisë kanë tentuar të gjobisin një makinë të parkuar dysh, por pronari i saj nuk ishte dakord dhe ka goditur njërin prej tyre. ‘Jeta osh qef’ sjell videon e mëposhtme ndërsa ngjarja ka ndodhur në Tiranë.

Mos humbisni

flamuj-be-shqiperi

Rezoluta për Shqipërinë: Përparim me reformat, problem korrupsioni

Komisioni i Jashtëm i Parlamentit Evropian ka miratuar rezolutën për Shqipërinë, ku thuhet se vendi …

Një koment

  1. Qytetar tr duket ty ai apo kafshe e kopshtit zoologjik?
    Ishalla e rrasin brenda dhe i japin nje dru te mire.
    Por duhet te jete ndonje mafioz droge qe ben ashtu…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.