Kreu / Politikë / Rama po planifikon një operacion plastik … /Foto

Rama po planifikon një operacion plastik … /Foto

Ai është një nga emrat e përfolur gjerësisht në median rozë. Skerdi Faria tashmë është po aq VIP sa emrat e njohur të ekranit që shkojnë të modifikiohen në klinikën e tij.

Ndër të tjera në profilin e Skerdi Farias nuk mungojnë kurë postimëet plot humor. Këtë herë ai ka ndarë me ndjekësit e tij një foto me kryeministrin e vendit Edi Rama.

‘Dua te sqaroj dicka, nuk jam une i shkurter por eshte shefi i gjate.’- ka shkruar ai.

Skerdi së fundmi i është bashkuar spektaklit ‘Cest la vie’ të moderuar nga bukuroshja Marina Vjollca.

Mos humbisni

Sonte Sokol Balla fillon ‘Real Story’ dhe fut një kunjë për Top Channel

“Topin e lamë tek Topi, këtu do të tregojmë lajme të vërteta në Real Story”. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.