Kreu / Politikë / “Qytetari dixhital” zbulon bisedën e Ramës dhe Tahirit në kafene…

“Qytetari dixhital” zbulon bisedën e Ramës dhe Tahirit në kafene…

Ish kryeministri Sali Berisha, vijon publikimin e mesazheve që sipas tij i vijnë nga ‘qytetari dixhital’.

Këtë herë bëhet fjalë për një qytetar që siaps tij ka dëgjuar Ramën teksa fliste në telefon në një kafene.

Në këtë telefonatë sipas tij Rama dëgjohej teksa thoshte se kanë ardhur materiale të reja implikuese.

Statusi i Plotë:
Noriega shet Saje qorrin ne kafene! Lexoni mesazhin e sapoardhur te qytetarit dixhital!! sb
“Pershendetje Doktor. Isha ulur ne nje lokal ku qelloi te hynte Rama i cili nxinte i ter dhe po fliste ne telefon. Nuk vuri re se kishte njerze apo e beri me qellim por po thoshte qe kishin ardhur materiale te reja shume implikuese ne lidhje me hetimet.”

Mos humbisni

OMN e largoi sepse nuk justifikonte pasurinë, sot zgjidhet anëtar i KLP

Sokol Lamaj është zgjedhur sot me short si kandidat për Këshillin e Lartë të Gjyqsorit …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.