E enjte , 29 Qershor 2017
Kreu / Rozë / Prova që tregon se Enca është gënjeshtare (Foto)

Prova që tregon se Enca është gënjeshtare (Foto)

Diskutimi i gjatë i photoshopit në fotot e Encës ende nuk është mbyllur, duke bërë që këngëtarja të mos e pranojë dhe faqe të ndryshme ta demaskojnë.

Së fundmi, një faqe në Instagram, e quajtur ‘Skandalet’, kanë marrë një ndër fotot e fundit të postuar nga këngëtarja dhe kanë treguar faktet se është përdorur photoshop.

Për më shumë shihni foton.

Mos humbisni

Pornostarja shqiptare vjen me një VIDEO të nxehtë

Alby Rydes është njëra ndër pornostaret më aktive në rrjetet sociale. Alby gjithmonë vjen me …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.