Kreu / Rozë / PRONHUB/ Ky është lloji i seksit që preferojnë më shumë shqiptarët

PRONHUB/ Ky është lloji i seksit që preferojnë më shumë shqiptarët

Gjiganti i pornografisë “Pornhub” ka publikuar të dhënat për vitin 2017, mes të cilave hartën botërore të preferencave, që tregon se çfarë materiale nga kategoritë e kësaj faqeje shikojnë më shumë banorët e çdo shteti.

Harta e Shqipërisë është ngjyrosur me lejla, ashtu si e Kosovës dhe e Italisë. Pra vizitorët nga Shqipëria kanë klikuar më shumë video në kategorinë “MILF”, materialet me skena ku aktoret që performojnë janë femra të grupmoshës 30-50 vjeç.

Preferencë kjo që ka ndryshuar nga një vit më parë. Në 2016-ën kategoria me e klikuar nga shqiptarët ishte “lesbian”, materialet me skena ku femrat kryejnë marrëdhënie seksuale me njëra–tjetrën.

Një tjetër e dhënë që jepet në raportin për vitin 2017 për Shqipërinë është se meshkujt shohin më shumë pornografi se femrat.

Mos humbisni

Jeni larg nga partneri juaj, tashmë mund të kryeni seks në … /Video

Tashmë mund të bëni sex online. Ky është lajmi më i fundit i cili u …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com