Kreu / Aktualitet / Prokurori dekonspiron aksionin e policisë, i dërgon video Berishës

Prokurori dekonspiron aksionin e policisë, i dërgon video Berishës

Nderkohe qe forcat policore jane duke zhvilluar nje aksion te rendesishem pas zbulimit te nje sasie lende narkotike, prokurori Vladimir Mara, i ndodhur ne vendngjarje bashke me Policine e Shtetit, dekonspiron aksionin duke i derguar foto ish Kryeministrit Berisha.

Ne keto momente aksioni policor eshte ende duke u zhvilluar. Forcat blu kane rrethuar vendngjarjen me shpresen se vec sasise se droges mund te arrestojne edhe personat pergjegjes por i gjithe operacioni eshte vendosur ne pikepyetje nga Prokurori Mara, i cili eshte kthyer ne prokurorin digjital te Sali Berishes.

Ne aksionet e policise, uniformave blu nuk u lejohet pajisje me aparate celulare apo fotografik. I vetmi person i ndodhur ne vendngjarje dhe i pajisur me celular eshte Prokurori Mara. Cka verteton se eshte pikerisht Vladimir Mara, me detyre prokuror, i cili ne vend qe te zhvilloje detyren e tij ne zbardhjen e ngjarjes, e dekonspiron aksionin e policise duke informuar me foto dhe video Sali Berishen.

Mos humbisni

Sot është fiksimi i çdo mashkulli, nuk do ta besoni kush është kjo vajzë /Foto

Sot Kejvina Kthella, veline ne emisionin ‘Xing’ me Ermalin është një nga femrat që komentohet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.