Kreu / Aktualitet / Plagoset me armë në kryeqytet vëllai i deputetit

Plagoset me armë në kryeqytet vëllai i deputetit

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sonte në orët e mbrëmjes në Komoran.

I plagosuri ka marrë lëndime nga arma e zjarrit dhe është duke u trajtuar në Qendrën Emergjente të QKUK-së në Prishtinë..

Burime e Indeksonline bëjnë të ditur se bëhet fjalë për Islam Selimin, vëllaun e deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimit.

I dyshuari për plagosje është 47 vjeçari, Xhevat Nuha që është arrestuar nga Policia e Kosovës. Edhe arma që dyshohet të jetë përdorë në rast është konfiskuar nga Policia e vendit.

Mos humbisni

Makina fluturon në ajër… Ja si ndodhi aksidenti me dy të vdekur /Pamjet e frikshme

Kjo eshte video e aksidentit ku humbi jetën 23-vjeçarja Elena Abdillari dhe 60-vjeçari Bujar Agalliu. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com