Kreu / Politikë / Pas Sokol Ballës, ja kush e ka radhën të shkarkohet nga Top Channel

Pas Sokol Ballës, ja kush e ka radhën të shkarkohet nga Top Channel

Per ish kryeministrin Sali Berisha, Sokol Balla i cili eshte shkarkuar sot nga drejtor informacioni ne Tch, eshte kurbani i radhes i Rames.

Ja komenti ne Fb:

Sokol Balla, kurbani i fundit i Norieges?!
Kush e ka radhen tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe roja nuk ndjehen te sigurte! sb

Mos humbisni

TCH i zbulon gënjeshtrën Saimir Tahirit. Nuk ishte te babai, por tek …

Samir Tahiri, ish-ministri nën hetim që u largua të premten nga Shqipëria, kthehet sonte pas …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.