Kreu / Aktualitet / Panik në Tiranë, ja ç’po ndodh në bulevardin ‘Zogu i Parë’

Panik në Tiranë, ja ç’po ndodh në bulevardin ‘Zogu i Parë’

Një person ka alarmuar Policinë dhe qytetarët tek Bulevardi Zogu i Parë pasi ka hipur në tarracën e një pallati në këtë zonë.

Policia dhe ambulanca ka mbërritur ne vendin e ngjarjes dhe pritet zjarrfikësja

Mos humbisni

Arta Marku firmos urdhrin, ngrihet drejtoria e re për hetimin e prokurorëve

Kryeprokurorja Arta Marku vazhdon të bëjë lëvizje sa i përket prokurorëve dhe organizimit të institucionit …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.