E hënë , 24 Prill 2017
Kreu / Rozë / Pa reçipeta dhe pa mbathje në tapetin e kuq (Foto)

Mos humbisni

Andi Bejtja poston një foto me gruan dhe ish-gruan: Ky është konsensus

Andi Bejtja ka postuar në rrjetet sociale, një foto me dy femra. Një prej tyre është …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.