Kreu / Rozë / OTR zëvendëson Encën me këtë femër superseksi (Foto)

OTR zëvendëson Encën me këtë femër superseksi (Foto)

OTR nuk ka vonuar shumë dhe ka menduar mirë për të marrë zëvendësimin e këngëtares Enca Haxhia, largimi i të cilës la një vakum në labelin e njohur shqiptarë

Ata kanë marrë vajzën superseksi, deri tani e njohur si modele, Oriola Marashi.

Burimet e Gazetës Express thonë se tashmë OTR, që prihet nga lideri i grupit reperi Noizy, janë në përfundim të marrëveshjes me Oriolën.

Oriola përveç që është një vajzë superseksi ka edhe një zë të mirë.

Madje ajo edhe është duke studiuar për muzikë në Akademinë e Arteve të Bukura në Tiranë, pikërisht në lëminë që i përshtatet labelit të njohur shqiptare, solokëndim.

OTR pritet të shpërthej me Oriolan pasi të publikojnë bashkëpunimet e para me të. /GazetaExpress/

Mos humbisni

Pas ikjes nga “Portokallia”, Bes Kallaku ka nisur punën e re. Ja ku /Foto

Aktori i humorit Bes Kallaku i mungon këtë sezon spektaklit “Portokalli”. Ai deklaroi se largimi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.