E diel , 26 Shkurt 2017
Kreu / Rozë / Obama, mjaft kopjove nga Erion Veliaj!
Obama, mjaft kopjove nga Erion Veliaj!

Obama, mjaft kopjove nga Erion Veliaj!

Obama, mjaft kopjove nga Erion Veliaj!

Publikimi i fotove që tregojnë Kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj si imitues të Presidentit amerikan Barack Obama, ka shkaktuar reagime të shumta dhe humor në rrjetet sociale nga qytetarët.

Përdoruesit e Facebook vazhdojnë të publikojnë momente ku Veliaj shfaqet sipas tyre, në imitim të plotë të Obamës, gjatë fushatës elektorale ose gjatë punës së përditshme si Kryebashkiak.

Qytetarët ironizojnë Veliajn duke shkruar se “Obama po e tepron duke e imituar Kryebashkiakun”.

Opinion.al

20160102214001562 20160102214007716 20160102214013290 20160102214019368 (1) 20160102214031617 (1)

Mos humbisni

Xhoana Nano ju lë “gojë hapur”, ja çfarë bën në mes të Tiranës (Foto)

Gjithmonë ka ngjallur kuriozitet jeta e çiftit Nano, edhe tani që Fatos Nano nuk është …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.