Kreu / Aktualitet / Nuk i dhanë lekë, nipi plagos gjyshin dhe gjyshen në Tiranë

Nuk i dhanë lekë, nipi plagos gjyshin dhe gjyshen në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, e cila ka ndodhur në zonën e Freskut, por dyshohet se nipi  u ka kerkuar lekë dhe gjysherit kane refuzuar t’ia japin.

Mësohet se të plagosurit janë dërguar në spital, dhe nuk dihet gjendja shëndetësore e tyre.

Policia ka vënë në pranga autorin B.Kaso, ndërsa ka nisur hetimet për zbardhjen e motiveve të kësaj plagosjeje.

Mos humbisni

Debate në gjyqin e ‘Spillesë’, pse i kërkohet dorëheqja gjyqtarit të çështjes

Ka rinisur me debate seanca gjyqsore për abuzimet me pronat në Spille. Gjatë seancës avokatja …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com