Kreu / Politikë / Nuk është Endri Xhafo, ja kush pritet të jetë drejtori i ri i Top Channel

Nuk është Endri Xhafo, ja kush pritet të jetë drejtori i ri i Top Channel

Raportuam me herët se në vend te Sokol Balles, postin e drejtorit te informacionit ne Top Channel do ta mbante perkohesisht Endri Xhafo deri ne mbledhjen e Bordit per te vendosur me tej.

Por ai që po përflitet ne keto ore se do te jete zevendesuesi i vertete i Balles eshte një prej analistëve më kritikë të kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij, Armand Shkullaku.

Ish drejtori i ABC News, Shkullaku duket të jetë arma qe ka zgjedhur Top Channel, tashmë që ndodhet në një luftë të hapur me kryeministrin Edi Rama.

Mos humbisni

Teatri i Veliajt, shkon në Kuvend me biçikletë /Foto

Kryebashkiaku i Tiranës s’e ka kursyer teatrin e tij të radhës as në Kuvend, ku …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.