Kreu / Kuriozitete / Një dritë e kuqe misterioze shfaqet në qiellin e Hungarisë (Video)

Një dritë e kuqe misterioze shfaqet në qiellin e Hungarisë (Video)

Një dritë e kuqe e vërejtur në qiellin e natës në Hungari ka ngjallur frikë se UFO-të mund të kenë arritur në Tokë.

Disa banorë në Budapest, Hungari, e përshkruan momentin si “aterrim të UFO-ve” – pas një nate me stuhi rrufesh.

Martin Szoter kapi dritën e kuqe misterioze në qiell, në distriktin e 21’të të Budapestit, transmeton Gazeta Express.

Martin beson se bëhet fjalë për ndonjë përplasje – dhe se mund të ketë qenë më shumë se një jashtëtokësor.

Mos humbisni

Çfarë po ndodh? Vdekjet misterioze që po tronditin Europën

Ata po shijonin një darkë verore me brinjë të pjekura dhe fasule të konservuara. Por …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.