Kreu / Politikë / Nis vettingu në Gjykatën e Tiranës, ja gjyqtarët që do të verifikohen

Nis vettingu në Gjykatën e Tiranës, ja gjyqtarët që do të verifikohen

Gjyqtarët nga Gjykata e Tiranës do ti nënshtrohen vettingut. Vendimi është bërë gjatë ditës së sotme.

Përzgjedhja e tyre mësohet se është bërë me anë të shortit. Mësohet se janë përzgjedhur 25 dosje për tu verifikuar nga ana e ekspertëve të vettingut.

Disa prej gjyqtarëve që do të verifikohen janë: Brunilda Kadi, Bruilda Kashmi, Artan Lazajt, Bledar Abdullai, Alma Brati dhe Fatmir Faqolli.

Mos humbisni

“Pension të mbarë, hileqare”… Blushi “divorcohet” nga Mimoza Hafizi

Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi dy nga themeluesit e LIBRA-s i kanë dhënë lamtumirën njëri …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.