Kreu / Rozë / Nicki Minaj gati t’i shpërthejë gjoksi

Nicki Minaj gati t’i shpërthejë gjoksi

Nicki Minaj gati t’i shpërthejë gjoksi

Nicki MinajNicki Minaj është veshur si një princeshë për festen e Hallounit.

Por fotografët natyrisht që nuk u tërhoqën nga veshja por gjoksi shpërthyes.

Mos humbisni

“Shkoj me dy çuna njëherësh, por njërin e dua ndërsa me tjetrin…”

“Ndaj dhomën – dhe shumë herë edhe shtratin – me një djalë, bëj ndonjëherë seks …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.